GönderenKonu: HT-24-C MODELİ KULLANIMI VE SORU-CEVAP  (Okunma sayısı 20249 defa)

idareci

• Yetkilendirilmiş Üye
Tarih : 26-12-2013 Saat : 10:16
HT-24-C CİHAZIMIZ İLE İLGİLİ BÜTÜN SORULARINIZI BEKLİYORUM

tuyukaka

• Forum Üyesi
RE:HT-24-C MODELİ KULLANIMI VE SORU-CEVAP
Tarih : 01-01-2014 Saat : 01:27
selamlar yeni yılnız kutlu olsun HT-24C ile kullanmak üzere bir adet KMÇT-1 aldım iki uçlu bir motoru var ucunda fişi(fişin karşılığı yok) birinci sorum bu motor kontrol cihazına nasıl bağlanılacak çünki şemanızda üç uçlu limit siviçli motor bağlantısı gözüküyor ikinci sorum nem nozulü kullanımı hakkında açıklayıcı bir bilgi yazmamışsınız bu iki konu hakkında aydınlatırsanız sevinirim ayrıca kmçt-1 malzemesi çok basit üzerinde can taşıyacak biraz diri olsaydı birde yumurta hazneleri birbirinle uyumlu değil birini 0 dereceye getiriyorsun diğeri 3 diğeri 5 diğeri -2 derce sanki yumurtaları koysam eğrilecek gibi kusura bakmayın ama htc-24c nozul yada mekanik termometre gibi biraz canlı olabilirdi kendim yapıp amerikayı tekrar keşfetmiyeyim dedim ama neyse bunları paylaşmayı uygun gördüm kalite olsun dostluğumuz artsın reklama para vermeyin hoşçakalın

MASTER

• Forum Üyesi
Tarih : 02-01-2014 Saat : 20:07
Eforstar HT-24-C ile ister çift yönlü ister tek yönlü motorları kontrol edebilirsiniz.
çift yönlü motorlar için cihaz ile birlikte gelen şemayı kullanabilirsiniz.
Tek yönlü 220 volt motorlar için ise  Motorun kablolarından  bir tanesini  9 nolu klemense , diğer kabloyu ise 2 nolu  klemense bağlayın sonrasında  2 nolu klemensden 10 nolu klemense kısa bir kablo  ile köprü yapın.
Motor bekleme süresini 20 dakika çalışma süresini 3 saniye olacak şekilde ayarlarsanız gerekli çevirme işlemini tamamlamış olursunuz.
Nem nozülü kullanımı şu şekilde nozülü bir su kabına , üzerinde maksimum 8 cm olacak şekilde su koyarak kullanabilirsiniz.Nozülün uzun süre susuz kalmamasına dikkat edilmelidir.

Çevirme tablası açılar bakımından kuluçka sistemini etkileyecek herhangi bir  durumu yoktur. Burası HT-24-C başlığı olduğundan ürün kalitelieri ile ilgili yakında aktif edeceğimiz ürün yorumları bölümüne değerlendirme yapabilirsiniz.

MASTER

• Forum Üyesi
RE:HT-24-C MODELİ NEM NOZULU İLE BAGLANTISI
Tarih : 02-01-2014 Saat : 20:37
EFORSTAR HT-24-C modeli nozulle baglantısı nozulun 220 adaptorunun bır ucunu HT-24-C cihazımızın 9 numaralı klemense diger ucunuda nem çıkışı yani 11 numaralı klemense baglayarak yapabılırsınız 

tuyukaka

• Forum Üyesi
Tarih : 04-01-2014 Saat : 01:07
afedersiniz anlıyamadığım bir nokta var nozulda kabın tabanından su yüksekliği mi yoksa cihazın üzerinden su yüksekliği mi 8 cm

1